Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkamak, geçmişten günümüze kadar uzanan ve derin temizlik kapsamında yapılan bir iştir. Oldukca titiz bir şekilde davranılması gereken halı yıkama, evde yahut el ile yıkanan halılarda kir ve kirlerin çok derinden çıkmadan yıkanmaktadır. Burada devreye girerek sizler için en iyi, en özenli ve en kaliteli işi yapmaya özen gösteren firmamız birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Son derece kullanışlı olan halılarınızın, kullanışlı kalmaya devam etmesi, üzerinde biriken kir ve lekelerin kısa zaman içinde çıkarılması için bizimle bildirişime geçebilirsiniz. Başakşehir halı yıkama firması olarak işimizi her vakit en detaylı ve kaliteli şekilde meydana getirmeye özen gösteriyor ve müşteri memnuniyetimizi %100 oranında tutmaya devam ediyoruz.

Halılarınızın her zaman temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Alanında uzman personeller ile çalışmaya özen gösteriyor ve her vakit halılarınızı güven çerçevesi içinde yıkamaya devam ediyoruz. İstediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak bizlere ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınızı teslim aldıktan sonra en hızlı süre içinde yine sizlere teslim ediyoruz. Halılarınızın türü ve yapısı her ne olursa olsun, profesyonel hizmetimizden ötürü halılarınıza hiçbir zarar gelmeksizin yıkamalarını ve kurutmalarını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Başakşehir halı yıkama merkezi olarak işimizi her zaman en muntazam ve profesyonel şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Halılarınızı profesyonel elemanlarımızla beraber aldıktan sonrasında, kısa süre içinde sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz. Başakşehir halı yıkama firması olarak tüm halılarınızı en uygun fiyatlar dahilinde yıkıyor, kurutuyor ve paketleyerek teslim ediyoruz. Halılar, üzerine çok gezinilen ev eşyaları olduğundan dolayı mutlaka çok fazla kir, leke ve tozu yutarlar. Halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesi ve ilk günkü kadar yumuşak kalması için ne olursa olsun ustalaşmış olarak temizlenmesi gerekiyor. Elde temizlenen halıların lekeleri kalıcı olmaya devam edebilir. Bu yüzden halılarınızı büyük halı yıkama makinelerimiz ile yıkıyor, naturel ortamlarında kendi kendilerine kurumaya bırakıyoruz. Kuruduktan sonrasında ise halılarınıza, çok hoş kokulara haiz olan halı parfümlerinden sıkarak paketliyor ve teslim ediyoruz.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!