Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama Hizmeti

Halılar geçmişten günümüze Orta Asya ve Türkleri temsil eden simgelerden biridir. Bunun sebebi ilk halıların bu milletler tarafınca kullanılmasındandır. Halılar günümüzde evleri şık gösterdiği benzer biçimde zeminde sıcak bir hissiyat oluşturmasıdır.

Halılar bu derece öne çıktığı için halı yıkama işlemi de günden güne etkisini arttırmaktadır. Günden güne gelişen ve değişen halı yapısı yıkama işlemlerinde kullanılan makinelerin değişmesini de zorunlu kılmıştır. Ekici halı yıkama fabrikamızda sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla teknolojideki son gelişimleri takip ediyor ve firmamıza katıyoruz. Biliyoruz ki siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti yardımıyla her geçen gün daha da ileriye gidecek, gelişecek ve adımızı duyuracağız.

İlk olarak bizlerle mesajşime geçerek size uygun olan en kısa zaman belirlenir. Ekip dostlarımız belirlene günde kapınıza gelerek halılarınızı teslim alır ve bundan sonra halınız bizlere emanet edilmiş olur. Başına gelebilecek olan her türlü zarar tarafımızca karşılanacaktır. Ancak ekip arkadaşlarımız işlerini severek ve dikkatli şekilde yaptığı için halınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir.

Bilgisayar programlı son teknoloji halı yıkama makineleri ile ilk başlarda titreşim uygulayarak çalışan ve halının içinde bulunan kir ve toz parçacıklarını çıkartır. Bu adımdan sonra halılar ön yıkama işlemine alınır. Halının yüzeyinde bulunan lekeler bu aşamada temizlenir ve ana yıkama işlemine geçilir. Halı yıkama işlemlerinde ana yıkama aşaması kullanılan makineler, deterjan gibi kriterlere bağlı olarak örutubet arz etmektedir. Bu aşamada ekip arkadaşlarımız halı yıkama makinelerini takip ederek halınızın zarar görmeden yıkanmasını sağlamaktadır.

Ana halı yıkama işleminde halının derinliklerine kadar temizlik yapılarak halılar tam anlamıyla temizlenmiş olur. Durulama ve kurutma işlemleri ondan sonra tecrübeli ekip arkadaşlarımızca yapılan son kontroller sonrasında halılar paketlenerek teslim edilmeye hazır hale getirilir. Halınızı ücretsiz servisimiz ile kapınıza kadar getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!