Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama Hizmeti

Evlerinize özenerek seçtiğiniz, mobilyalarınızın renkleri ile uyumlu ve dekorasyonu tamamlayıcı unsurlardan biri olan halılarınızın yıkanması konusunda gösterilen özen yardımıyla onları uzun yıllar süresince kaliteli bir halde kullanabilmeniz mümkün olur. Özellikle yün halılar, dayanıklılıkları, elastiki ve kaliteli iplikleri en pahalı halı grubuna girdiklerinden yıkanmalarında üstün bir özen gösterilmeli ve gelişigüzel halı yıkama icra eden firmalara teslim edilmemelidirler. Eyüp halı yıkama aracılığıyla alacağınız yün halı yıkama hizmetlerinde, aynı zamanda akrilik, polyester ve daha biroldukça iplik malzemesi çeşidi ile dokunmuş halıların en kaliteli şekilde yıkanması mümkün olmaktadır. Eyüp halı yıkama firmaları mevzusundaki tercihleriniz sizler için sunduğumuz sistem ile en doğru şekilde yönlendirilmektedir.

Kaliteli halı yıkama firması ile çalışmak isteyenlere tavsiyemiz, firmaların hangi halı tiplerini yıkayabildiklerini, hangi tür halı yıkama makinaları ile çalıştıklarını, durulama halı sıkma ve kurutma işlemlerini hangi tip makineler ile yaptıklarını öğrenmeleridir. Sadece her fabrikanın şeffaf bir çalışma sunması söz konuşu değildir. Bundan dolayı en güvenebileceğiniz merkezlerden Eyüp halı yıkama fabrikası hakkında alacağınız tavsiyeler ile hem kaliteli halı yıkama hizmeti alabilir bununla beraber halılarınızı yıkatırken evinizden teslim alınmasını ve yıkandıktan sonra evinize geri teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ekici halı yıkama hizmeti olarak adlandırılan bu sistem halı yıkatma ihtiyacı olanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Halılarınız size söz verilen teslim günü ve saatinde firmaların çalışanları tarafından teslim edilecektir.

Eyüp halı yıkama vasıtasıyla halılarınız önce halı yıkama fabrikalarına getirilir ve kuvvetli vakumlama sistemlerinden geçirilir. Bu sayede tozlarından arındırılarak su ile daha muhteşem bir temizleme sağlanır. Daha sonra halınızın iplik tipine uygun halı yıkama şampuanları ile iyice köpürtülerek iyi bir halde durulanan halılarınız kurutma veya halı sıkma sistemleri olarak bilinen sistemlerden geçirilir. Halılarınızın çok daha çabuk kurumasını sağlayan bu sistemler hem nemden dolayı kötü koku oluşumu önler aynı zamanda halılarınız üzerinde dalgaların oluşmasını engeller. Halılarınız daha sonrasında sıcak hava akımlı odalara alınarak kurutulur. Eyüp ustalaşmış halı temizliğine sitemizden ulaşarak halılarınızı en mükemmel şekilde yıkatmak için iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp halı temizleme fabrikası konusunda sunmuş olduğumuz çeşitlilik ile evlerinizin süsü olan her türlü halıyı uzun seneler bozulmadan kullanabileceksiniz. Özellikle el dokuma halılar mevzusunda garanti veren Ekici halı temizleme firması ile bir ya da birden çok halınızı evinizden aldırabilirsiniz. Halılarınız yıkanıp temizlendikten sonrasında en kısa süre içerisinde evinize teslim edilecektir.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!