Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama Hizmeti

Halılar yıl süresince evlerde ve iş yerlerinde soğuk havaya karşı önlem olarak yada dekoratif olarak kullanılan ev eşyalarıdır. Bu eşyaların uzun dönemler süresince kullanılması daha sonra içlerinde ve diplerinde biriken kimlerin temizlenmesi ve yine sağlıklı bir hale getirilmesi gerekir. Bu noktada ev ve işyerinde kendi imkanlarınızla gerçekleştirebileceğiniz süpürme, silme ve yıkama işlemleri yüzeysel olarak bir temizlik sağlasa da halıların tam bir şekilde temizlenmesini mümkün kılmaz. Halıların sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için anti bakteriyel ilaçlar kullanarak işlem yapan halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Halıların derinine işleyen, toz ve mikroorganizmaları uzaklaştıran ilaçlar sayesinde hem yapıları zarar görmez bununla beraber sağlıklı bir şekilde temizlenir.

Küçükçekmece ilçesine bağlı tüm mahallelerde hizmet veren firmamız hızlı ve güvenli servis ağı sayesinde halılarınızı adresinizden alarak tekrar adresinize ambalajlı ve temizlenmiş bir şekilde teslim eder. Meydana gelen yıkama işlemlerinde bazı firmalar tarafından kullanılan çok düşük fiyatlı ve etkisiz ilaçlar yerine anti bakteriyel özelliklere sahip ilaçlarla yıkama gerçekleştirilir. Verilen bu ustalaşmış hizmetler yardımıyla Avrupa’dan ithal olarak getirilen ilaçlar ile el değmeden makinelerde yırazı gelen halılar kurutma odalarında kurutulduktan sonra teslimata hazır hale getirilirler. Teslimata hazır hale getirilen halılar size belirtilen süreında tekrar alındığı şekilde adresinize teslim edilirler. Bu sayede ev ve işyerlerinizde uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde halılarınızı kullanmanız mümkün olur.

Firmamız tarafından son model makineler kullanılarak el değmeden halı yıkama işlemleri gerçekleştirilir. Ev veya işyerinizde kullandığınız farklı türlerdeki halı ürünleri için uzman personellerimiz tarafınca halının tür, yıkama işlemi ve kullanılması ihtiyaç duyulan ilaç türü belirlendikten sonra halılar yıkama işlemlerine alınır. Ustalaşmış ekip sayesinde halı yıkama hizmetleri veren firmamız tarafınca halılar makinelerde doğru ilaçlarla yıkandıktan sonrasında el değmeden kurutma odalarına alınırlar. Bu sayede halılarınızın sıhhatli bir şekilde temizlenmesi mümkün olur.

Evlerde kullanılan klasik temizleme şekilleri ile bu lekelerin çıkarılması hem çok zor olurken hem de halının yapısına büyük bir zarar verir. Bu nedenle halıların temizlenmesinde kullanılan özel leke çıkarıcı temizlik malzemeleri yardımıyla lekelerde mutlak çözüm sağlayan bir sisteme sahibiz. Tüm halı türlerinde hem yüzeye hem de halının derinlerine işlemiş olan lekelerin çözülmesi sayesinde halılarda oluşabilecek mikroorganizma yükününde ortadan kaldırılması sağlanır. Lekesiz ve ilk günkü benzer biçimde tertemiz hale gelmiş olan halılarınız istediğiniz şekilde tekrar iç rahatlığı ile kullanılabilecek hale gelirler.

Halı yıkama hizmetleri verilmesinde en önemli noktalardan birisi temizlenecek halı türüne gore işlem tutarlarının belirlenmesidir. Ev ve işyerlerinde kullanılabilen farklı tür halılar kimi süre fabrika üretimi olabildiği gibi kimi zaman da el tezgahlarında üretilmiş çok değerli halılar olabilirler. Halıların yıkanması işleminde halı türlerine nazaran özel işlemler uygulanması gerekebilir. Hem de tek tip makinelerde yıkanabilen halılar içinde her halı türüne gore farklı ilaçların ve kir çıkarıcıların kullanılması da ayrı bir durumdur. Tüm farklı türlere göre halı yıkama hizmetleri verilmesinde ana amaç en sağlıklı neticeların elde edilmesidir. Çünkü halıların temiz bir halde kullanıma sunulması firmamız tarafınca en önemli kalite standardıdır.

Halı türleri içinde bulunan step halılar, ipek halılar, Hereke halıları, Shaggy halılar, halıfleksler, Isparta halıları ve yün halıların yıkanması mümkün olmaktadır. Halıların türlerine bağlı olarak farklı fiyatlar da yıkama işlemleri yapılmakla birlikte tüm hizmet türlerinde de en uygun fiyatlar müşterilerimize sunulmaktadır.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!