Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama Hizmeti

Florya halı yıkama için hizmet veren Ekici halı yıkama olarak haftanın her günü çağrı merkezleri ile telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Halılar tertipli temizlenmesi ihtiyaç duyulan ev eşyaları sıralamasında ilk sıralarda yer olacak ürünlerdir. Sürekli olarak kirlenmeye elverişlidirler. Gün içinde evlerimiz dışarıdan gelen ufak canlılar da bakterileri barındırır ve halı diplerinde yer edinir ve bunlara mikroorganizmalar da dahil.

Gözle görülemeyen mikrop ve küçük kirler elle yıkama sonucunda çok fazla temizlenemez. Klasik yöntem olan çırpma veya sopa ile vurma şeklinde işlemler de yarar sağlayamaz. Halılar sağlığınız için düzenli olarak temizlenmelidir bu vaziyet sağlık için bu çok önemlidir. Temizlenmeyen halı tozu hapsederek sizlere daha çok zarar verebilir. Özellikle yeni doğmuş bebek veya küçük yaşta çocuğu olan aileler bu temizliğe çok daha dikkat etmelidir. Durağan kullanıcılarımız dönemsel olarak bizimle mesajşime girerek bakım servis hizmetlerini firmamızdan alırlar. Florya için de hizmet veren firmamız çağrı merkezleri ile beraber haftanın her günün telefon üzerinden destek de vermektedir. Çağrı merkezi ekiplerimiz çok yoğun çalışıyorlar ve bu yorucu gidişat onların da çalışma saatlerini arttırıyor. Fedakarlık yaparak esnek çalışma saatleri ile firmamıza destek olan çalışanlarımıza da ayrıca tebrik ediyoruz. Ekici halı yıkama firması Florya halı yıkama hizmet sektöründe çözüm üretmek ve kısa sürede eyleme dökmek için daha yüksek çaba sarfediyoruz. Alanında uzman bir kadro ile birlikte çalışmak işlerimizi çok daha kolay hale getiriyor. Uyguladığımız her iş siz kıymetli müşterilerimizin yararı için. İlk hedefimiz sabit müşterilerimizi elimizde tutmak ve yeni gelecek olan müşterilerimiz için de farklı bir servis hizmeti sunmaktır.. Ekici halı yıkama firması olarak devamlı gelişen en son teknolojiye haiz makinelerimiz yardımıyla temizlik hizmetlerimizi her geçen gün daha da iyi hale getirmeye çalışmaktadır. Florya halkı için elimizden gelenin en iyisini oluşturmaya özen gösteriyor ve sürekli olarak kampanyalarımızla onların ilgisini çekmeyi sağlayarak yeni müşterilerimizin kaliteli halı yıkama faaliyetlerini göstermeyi amaçlıyoruz.

Kaliteli profesyonel halı yıkama hizmetleri için bizi arayabilirsiniz ve en uygun saatte evlerinize konuk olarak halı yıkama prensiplerimizden bahsederek halılarınızı yıkayabiliriz. Ekici halı yıkama merkezinin tutarlarını öğrenince sizler de çok şaşıracaksınız ve aldığınız hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gözlerinizle göreceksiniz, bunun garantisini vermekteyiz. Çalışanlamış olurımıza ve müşterilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır, çünkü sizler varsanız biz de varız.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!