Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama Hizmeti

Evlerin ve farklı mekânların eğer olmazsa olmazı haline gelmiş olan halıların yıkanması çok büyük bir önem gerektiren konudur. Yıkama konusunda herkese güvenmemek gerekmektedir. Bu yüzden sizler için araştırıp sunduğumuz Göktürk halı yıkama listemizi görmeden karar vermeyin. Evlerinizden teslim alınan halılarınız temizlendikten sonrasında evlerinize teslim edilmektedir. Ayrıca belirtilen gün ve saatlerde yapılan bu teslim işlemleri neticesinde sizler halısız kalmamış olacak kısa bir süre içinde halılarınıza kavuşabileceksiniz. Ekici halı yıkama ile çalışarak metrekare büyüklüğü, cinsi, miktarına nazaran hesaplamalar yapılarak çok uygun fiyatlara halılarınızın yıkanması işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Ücretsiz servis imkanı ile adresinizden alınan halılar gene adresinize teslim edilmektedir.

Halı yıkama işlemlerinizi halılarınızın cinsine gore gerçekleştiren Göktürk halı yıkama sayesinde halılarınızın herhangi bir zarar görmeleri engellenmektedir. Özel vakumlama makineleri ile halıların içinde bulunan her bir toz zerresine ulaşılmaktadır. Daha daha sonra eğer varsa halılarınızdaki lekeler tespit edilmekte ve lekeye uygun şampuanlar kullanılmaktadır. Bu şampuanlar mutlaka halılarınızın renginin bozulmasına ve şeklinin kaymasına niçin olmayacak derecede az kimyasal maddeler içermektedir. Bu işlemden sonrasında halılarınızın narinliğine bakılırsa fırçalı makine boyutları seçilmektedir. Ekici halı yıkama tarafından halılarınızın yıkanma işlemi sona erdikten sonra sıkma işlemi devreye girmektedir. Bu esnada derhal derhal tamamı kurumuş olan halılarınızın kökten uca kurumasının gerçekleşmesi için kapalı alanlarda özel olarak kurutulması işlemleri gerçekleşmektedir.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!