Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

İstinye Halı Yıkama Hizmeti

İstinye halı yıkama hizmetiyle siz değerli İstinye halkımızın hizmetindeyiz. İstanbul şeklinde büyük bir yerleşim alanında nüfusun kalabalık olması organik olarak ta bazı temizlik problemlerını meydana getirmiştir. Bunları başlangıcında da maksimum evlerde ve iş yerlerinde kullanmış olduğumuz yaşamımızın vazgeçilmez eşyalarımızdan halılarımız gelmektedir. Halıların kullanılması sonucu zaman içinde kirlenmesi ve birer bakteri yuvasına dönüşmesi sonucu sağlık şartlarımızı zorlamaması için tertipli olarak belirli periyotlarda yıkanması veya temizlenmesi gerekmektedir. İstinye semtimizde yaşayan halkımız kendilerine bir telefon kadar yakın olan İstinye halı yıkama firmamızı aradıkları vakit en kısa sürede ücretsiz servislerimiz ve uzman elamanlarımız tarafınca evden ve iş yerlerinden halıları alınarak halı yıkama fabrikamızda uygun ve hijyenik koşullarda yıkanmaktadır.

İstanbul benzer biçimde metropol bir şehirde yerleşim birimleri ve gelişen binalaşma insanoğluı ortak alanları beraber kullanmaya zorlamıştır. Ortak alanların yüzlerce fert tarafınca kullanılması ister istemez yaşam alanını kısıtlamaktadır. Daha önceden bireysel olarak meydana getirdiğimız ev işlerimizin artık bu şekilde bir alanda yapılmasını imkansız kılmıştır. Bunların başlangıcında da evde yada iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz halılarımızdır. Halılarımız kirlendikten sonra halı yıkama yada halı temizleme işlemine doğal tutulması gerekmektedir. Bunun yapılabilmesi içinde uygun bir ortamın ve alana ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz şartlarında bu ihtiyacı karşılayacak İstinye halı yıkama firmaları doğmuştur.

Firmamıza getirilen halılarınız tam otomatik halı kurutma makinalarında sağlıklı bir ortamda yıkandıktan sonrasında özel olarak hazırlanmış kurutma odalarında kurutulup havalandırıldıktan sonra poşetlenerek yine ücretsiz servislerimiz tarafınca adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!