Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzde evlerde kullanılan halıların gün geçtikçe kirlenmesinden meydana gelen temizlik ihtiyacı, ailelerin kendi imkanlarıyla karşılanması çok zor, uğraştırıcı ve maddi – tinsel zarar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kurulan halı yıkama tesisleri, halı yıkama organizasyonlarını en temiz haliyle yapmaktadırlar. Ekici halı yıkama olarak halıları oldukça temiz yıkama güvenilirliği ile yıkamaktayız. En son teknolojiyi kullanan makinelerimiz her siparişe hızlı bir halde geri dönüş sağlamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama tesisleri arasında ekici halı yıkama olarak en iyiye doğru hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Halı yıkamada temizlik güvencesiyle aldığımız her halıyı yemin ettiğimiz şekilde yıkamakta ve müşterilerimizi kırmadan onlara teslim etmekteyiz. Zeytinburnu halı yıkama firmaları arasında yer edinen Ekici halı yıkama, güvenilir elemanları ile son teknolojiye sahip makineleri yardımıyla fazlaca kısa bir süre içinde alınan halıları tertemiz olarak teslim etmektedir. Deterjan konusunda ise her zaman en kalitelisini ve en iyisini kullanmaktayız. Çevreye ya da sağlığa zarar verecek bir deterjan kullanmamaktayız. Müşterilerimizin sağlığını ve temizliğini her an düşünmekteyiz.

Zeytinburnu Halı yıkama olarak zeytinburnu halkına hizmet ederek onların bütün halı yıkama gereksinimlarını istedikleri anda karşılamaktayız. Bu yüzden firma olarak satın alan süreklilığını sağlamaktayız. Saygıda hiçbir zaman kusur etmeyen çalışanlarımız ile uzun yıllar süresince gelişerek işlerimizi büyütmeyi planlamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri olarak, her vakit için en iyiyi, en kaliteliyi yapmak bizim asli görevimiz olmaktadır.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!