Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Halkalı Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama Hizmeti

Ekici Bakırköy halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında en iyi hizmeti vermek için tüm imkanlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız.Halı yıkama teknolojisindeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek en ileri teknoloji sistemleri ile donattığımız merkezimize getirdiğimiz her bir halı için halıya özel yıkama sistemi ile halılarınızı en iyi şekilde temizlemekteyiz. Bilmelisiniz ki, halı yıkama işinde en doğru tercih kesinlikle şirketimizi tercih etmeniz ve dolayısıyla halı yıkama yaptırmanızdır. Bunun alacağınız pahalı cihazlara asla ihtiyacınız yoktur. Çünkü halı yıkama için satın alacağınız pahalı cihazlar oldukça yüksek fiyatlardan satılmaktadır. Eğer siz halı yıkama yaptırsanız bile yine de daha karlı olacaksınız. Çünkü alacağınız cihaz beş veya altı senede demode olacak ve verdiğiniz paraya üzüleceksiniz. Üstelik cihazınız halı çeşitlerinize göre yıkama yapmayacaktır. Bu ise halılarınızın daha kısa sürede yıpranması demek olmaktadır. Bunun yerine siz de şirketimizi tercih ederek hem kara geçip hem de istediğiniz temizliği elde edip aynı zamanda sağlık yönünden de en doğru tercihi yapmış olacaksınız.

Halılarınız kapınıza geldiğinde daha kullanışlı ve daha hijyenik bir durumda olarak dönecektir. Üstelik bizim yıkadığımız halılar daha uzun sürede kirlenmektedir. Size temizlikte kolaylık sağlamak bütçenize en iyi ve doğru şekilde yardımcı olmak adına halı yıkamada en iyi hizmetle yanınızdayız. İçeride bulunan bakteriler, mikroplar, kirler aslında halılarınızın içindedirler. Ekici Halı Yıkama ile halılarınız, eskisi gibi yepyeni ve pırıl pırıl olacaktır. İstanbul Bakırköy halı yıkama fabrikası güvencesiyle yıkanan halılarınız özenle temizlenir ve tertemiz olarak sunulur. Halı yıkama ve kurutma işlemini yaz kış yüzde yüz temiz, kuru ve hijyenik olarak sizlere teslim eder. Bakırköy ilçesinde en iyi, en ucuz, en temiz halı yıkayan firması olarak ün kazanan firmamız ücretsiz servis ağı ve uzman personelleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir. Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. Tüm halı yıkama makinelerine sahip fabrikamız (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hava alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!