Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
İkitelli Halı Yıkama

İkitelli Halı Yıkama Hizmeti

Ekici Halı Yıkama İkitelli'de tüm kısımlarda süper hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. 17 senelik tecrübesi, güler yüzlü hizmet anlayışı ve Avrupa standartlarında halı yıkama hizmeti sağlayan Ekici Halı Yıkama Servisi %100 alan kişi memnuniyeti prensibine dayalı şirket politikası uygulamaktadır.

Merkezi İkitelli’de olan servisimiz, tüm kısımlara gün içinde en hızlı halde hizmet vermektedir. Servisimizde tüm halı, yorgan, yastık, battaniye, stor ve zebra perdelerinizi gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Servisimiz 5000m² kapalı alanı ve 2000m² yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük temizlik servislerinden biridir.

Servisimiz tüm teknolojik alt yapıya haizdir. Kapıda kredi kartı ile veya Mobil ödeme şeklinde birçok ödeme sistemini güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

İkitelli'de 200.000 dolayında müşteri portföyüne haiz, tercih ve tavsiye edilen bir şirket olarak İkitelli müşterilerine her vakit en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğu ile daima hizmetinizde!

İkitelli halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile servisimiz de halılarınız başka satın alan halıları ile karışmadan, size özel olarak tek tek yıkanmaktadır. Halılarınız servisimizde tüm temizleme sürecinde tam olarak profesyonel bir seyahat yaparak evlerinize %100 hijyen garantili olarak ulaşmaktadır. İkitelli halı yıkama yerleri yüzdeyüz yerli imalat olan, Era111 Endüstriyel halı şampuanları kullanmaktadır.

Era111 Avrupa’nın 1 numaralı deterjan markasıdır. Birçok alanda kullanılan ERA111 ile firmamızda yıinanan eşyalarınız %100 hijyenik olarak temizlenir.

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!