Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir tarama deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.
Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama Hizmeti

Şişli halı yıkama olarak büyüyoruz ve bundan son derece gurur duymaktayız. Türkiye’nin her memleketine ve her sokağına her geçen gün daha da iyi bir hizmet vermek adına oluşturduğumu projeler olsun ürettiğimiz yeni kökten çözüm ürünlerimiz olsun müşterilerimizin yardımı ile büyümekteyiz.

Bugün sizlere halı yıkama da doğru bildiğiniz hataları söyleyeceğiz ve sizleri de elimizden geldiğince aydınlatmaya çalışacağız hanımlar hepinizin dikkatine. Halı yıkamak mı yoksa silmek mi doğru olan? Evet, hanımlar halılarımızı yıkamak kesinlikle doğru olandır çünkü sileceğimiz halıların üstünde ki lekeler silmiş olduğu ve kuvvet uygulandığı süre lekeler daha da dibe çökerek nüfus ediyorlar bu şekilde kir çıkmaz bir hale geliyor.

Genel de hanımların yaptığı hataların başında gelen silme işlemleri gerçekten yanlış eğer halı yıkanacak duruma geldiyse sudan geçirin veya bizlere teslim edin. Çünkü sildikten sonrasında kir ve mikrop bakteriler daha da halının içinde yuva oluşturacak ve yayılacaklardır.

Halılarımızı merdiven altı ucuz yapanlara mı, Yoksa profesyonel firmalara mı vermek gerekir? Günümüzün en önemli sorularından birisi olan bu probleminin cevapını aslına bakarsak çoğumuz biliyoruz ama bir tek profesyonellere vermek işimize gelmiyor. Çünkü merdiven altı yıkamacılar hem çok fazla ucuza yapıyor hem de sizleri dolandırıyor. Çok fazla üremekte olan bu merdiven altı yıkamacılarına fırsat veren ne yazık ki ev hanımlarımız günlerce uyarmakta olduğumuz mevzuda bütün firmalar olarak ses getirmekteyiz. Hanımların çokça dikkatine gerçekten bu insanlara fırsat vermeyin siz onlara destek çok bu piyasa ölecek ve hakikaten piyasa düşmesi de problem değil. Eviniz de olan halılarınızı iyi mi yıkadıkları bilinmiyor ve kullandıkları deterjan pisliğin için de ve resmen halılarınıza mikrop saçıyorlar bu tarz insanlara sırf ucuz diye verdiğiniz ve yıkattığınız halılar her geçen gün evinize mikrop saçacak belki de tüm gün yerde oynayan evladınız mikrop kapacaktır.

Hakkaten sırf birkaç TL yüzünden evlatlarınızı ve ailenizi mikrop tehlikesine mi atacaksınız hanımlar? Kullandıkları deterjanları ve kullandıkları suyu resmen lağım şeklinde yerlerden alıyorlar kimisi de sizin evinizden hortum çekiyor ve sizlere daha da masraf sağlamaktadır. Bir merdiven altı yıkamacı sizlerden çektiği su ile bir metrekare halı için 80 litreden fazla su harcıyor.

Biz şişli halı yıkama olarak bir metrekare için 15 litre su harcıyoruz arada ki fark ile resmen evinizdeki tüm halıları yıkıyoruz hakikaten iç açıcı olmayan bu durumlarla kendinizi denk getirmeyin. Her geçen gün eğer hepimiz bu adamlara seçenek ve imkan tanırsak yarın bigün evimiz de mikrop yüzünden kim bilir ölenler olacaktır veya alerjisi olan insanoğlu bu merdiven altı iş yapanlar yüzünden ağır hastalığa yakalanacaktır. Sürekli sokakları elinde bir su pislikle karışmış deterjan makinesi ile dolaşıyor ve insanoğluı sırf ucuz verdiği fiyatlarla kandırıyorlar dikkatli olun!

Hizmet Kalitemiz

24/7 ServisÜcretsiz Servis

Tüm İstanbul ilçelerine sizin tercih ettiğiniz saat aralığında ücretsiz servis imkanı.

DeneyimlerimizProfesyonel Ekip

Tüm personellerimiz işlerinde uzman ve güleryüzlüdür.

EkipmanlarımızModern Araçlar

Fabrikamızda son sistem modern yıkama makineleri ve diğer gerekli olan ekipmanlarımız yer almaktadır..

Müşterilerimiz Bize Güveniyor

Verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekibimiz ile eşsiz bir deneyim haline getirmeye hazırız. Kesinlikle beklentilerinizi aşacağız!